Jdi na obsah Jdi na menu
 


Charlieho andílci: Na plný pecky

Natalie Cook (Cameron Diaz), Dylan Sanders (Drew Barrymore) a Alex Munday (Lucy Liu) jsou znovu v akci! Tentokrát jsou v sázce dva stříbrné prsteny, které mají mnohem vyšší hodnotu, než by se na první pohled zdálo. Obsahují totiž velmi cenné informace, s jejichž pomocí lze odhalit novou identitu všech osob, zařazených do národního programu pro ochranu svědků. Když svědkové postupně začínají umírat, Charlieho andílky čeká nový úkol.Pouze s použitím jejich talentu pro mistrná přestrojení (sexy kostýmky, pozn. překladatele), dokonalých špionážních schopností a znalostí bojových umění je možné zastavit zákeřného pachatele - tajemného padlého andílka Madison Lee (Demi Moore). Za vydatné podpory svého spolehlivého spolupracovníka Jimmyho Bosleyho (Bernic Mac) se ostřílené trio vydává vstříc novému dobrodružství (a novým módním výstřelkům).

Režisér McG se nechal slyšet, že akční scény v druhém díle naplno překonají ten první. Patrně budou řeči o jeho nakažlivém optimismu pravdivé. Ač jsou totiž choreografie ve filmu jakkoli absurdní, fungují, lahodí divákovu oku a strhnou ho i přes jeho mírně pozdvižené intelektuální obočí. Doufám, že McG nebude ve svých dalších filmech zacházet u akčních scén ještě dál, osobně vydržím ve filmu jen omezený pohyb mimo gravitační zákony.

Scénář je tupý jak čerstvě narozené tele, ale má i jistou dějovou linii (u tohoto žánru nezvyklé) a především hodně vychytaných dialogů a vtipů. Vynikající je vzpomínka na Flashdance, ale především "mírná" dezorientace otce Alex o tom, čím se jeho holčička vlastně živí ("právě jsem udělala dvanáct námořníků!") a komplexní odkaz na MI2 jsou momenty naprosto geniální. Snímek je, stejně jako první díl, doslova natřískaný hvězdami ve vedlejších rolích, takže se můžete těšit na Pink, Carrie Fisher, Johna Forsytha, Johna Cleese a nebo třeba Bruce Willise.

Dvojka má stejné úvodní trio, jako měl první díl, ale bohužel díky neshodám mezi herci vypadl z kola Bill Murray. Na jeho místo přesedlal Bernie Mac, který je však pouze slabou náhradou. Prostě další "legrační" černoch na poli akční komedie (nutno podotknout, že tento naštěstí občas i zábavný). Drew od minule přibrala nějaké to kilo, ale na půvabu jí to rozhodně neubralo. Cameron by neuškodilo také trochu přibrat, protože jestli se bude dál takhle před kamerou ztrácet, tak bude za chvíli mít za dablérku kliku od dveří. Lucy Liu člověk těžko někdo něco vytkne. Její pružné tělo a krásná exotická tvář jsou odzbrojující kombinací i pro čtyřprocentní. I když se holky snaží a fakt jim to sluší, přesto je svým sex-appelem naprosto válcuje "bad angel" Demi Moore. Demi si na sobě před natáčením pěkně zapracovala a na výsledku je to znát. Je to znát tak moc, že jí sežerete střelbu obouruč (zřejmě vzpomínka na exmanžela), slzu na tváři i dvojitou otočku ve vzduchu.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

All internet will be CRASHED with XEvil!?

(Mashableld, 12. 12. 2017 22:19)

Tato zpráva je zde zveřejněna pomocí programu XRumer + XEvil 4.0
XEvil 4.0 je revoluční aplikace, která může obejít téměř veškerou ochranu proti botnetu.
Captcha Rozpoznávání Google (ReCaptcha-1, ReCaptcha-2), Facebook, Yandex, VKontakte, Captcha Com a více než 8,4 milionu dalších typů!

Četl jste to - to znamená, že to funguje! ;)
Podrobnosti na oficiálních stránkách XEvil.Net, je bezplatná demo verze.